LoH/Card Navigation: Difference between revisions
< LoH
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}};" | '''Genesis Cards''' | | style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}};" | '''Genesis Cards''' | ||
|- | |||
| {{ColorLink|LoH/Genesis/All|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=All Genesis}} | |||
|- | |- | ||
| {{ColorLink|LoH/Genesis/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | | {{ColorLink|LoH/Genesis/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Genesis/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | ||
| Line 12: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}};" | '''Tempus Cards''' | | style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}};" | '''Tempus Cards''' | ||
|- | |||
| {{ColorLink|LoH/Tempus/All|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=All Tempus}} | |||
|- | |- | ||
| {{ColorLink|LoH/Tempus/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | | {{ColorLink|LoH/Tempus/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Tempus/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | ||
| Line 22: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}}" | '''Promo''' | | style="color: #FFFFFF; background: #{{LoH/TableInnerColor}}" | '''Promo''' | ||
|- | |||
| {{ColorLink|LoH/Promo/All|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=All Promo}} | |||
|- | |- | ||
| {{ColorLink|LoH/Promo/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | | {{ColorLink|LoH/Promo/Common|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Common}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Uncommon|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Uncommon}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Rare|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Rare}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Epic|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Epic}} {{!}} {{ColorLink|LoH/Promo/Legendary|blue=#{{LoH/TableOuterTextColor}}|alt=Legendary}} | ||
Revision as of 06:49, 17 August 2012
| Genesis Cards |
| All Genesis |
| Common | Uncommon | Rare | Epic | Legendary |
| Martial | Tactical | Ally | Memento | Event |
| Power | Sculpting | Reflex | Psych | No Badge |
| Sub Types | Special | No Rarity |
| Tempus Cards |
| All Tempus |
| Common | Uncommon | Rare | Epic | Legendary |
| Martial | Tactical | Ally | Memento | Event |
| Power | Sculpting | Reflex | Psych | No Badge |
| Sub Types | Special | No Rarity |
| Promo |
| All Promo |
| Common | Uncommon | Rare | Epic | Legendary |
| Martial | Tactical | Ally | Memento | Event |
| Power | Sculpting | Reflex | Psych | No Badge |
| Mastermind (Enemy) |
| All Mastermind |
| Martial | Tactical | Ally | Memento | Event |
| Power | Sculpting | Reflex | Psych | No Badge |
| Other Lists |
| All Cards |